Блог

   • Article illustration photo

    Про нас

    Ми любимо свою роботу та виконуємо її добре. І хочемо, щоб у кожного був свій дім.

   • Article illustration photo

    Як захистити свою квартиру від злодіїв

    Ми на власному досвіді знаємо, що таке бути жертвою пограбування, тому ми хочемо максимально вас проінформувати, щоб нічого подібного не трапилося з вами.
    Найперше, що треба зробити, як тільки ви побачили, що вас пограбували – подзвонити в поліцію.

   • Article illustration photo

    Оренда VS Домашні улюбленці

    У нас часто виникає така проблема, як знайти житло для клієнта з вихованцями. Чим краще квартира, тим категоричніше відповіді господарів. Ми вирішили поділитися своїм досвідом вирішення питання.

   • Article illustration photo

    Як уникнути шахраїв на ринку нерухомості

    Ця стаття написана, щоб кожен з нас не потрапив у схожу з описаних нижче ситуацій. Короткі інструкції як виявити шахрая і на що потрібно звертати увагу.

   • Article illustration photo

    Як створити ефективне оголошення та гарне перше враження

    Ми часто стикаємося з тим, що клієнт відмовляється орендувати гарну квартиру, тому що там був бардак під час перегляду або господар неввічливо розмовляв. Або клієнт помітив нестиковки в описі. У такі моменти ми розуміємо, що власники приділяють мало уваги першому враженню. Та для 7 клієнтів з 10 перше враження — вирішальний фактор вибору. Ця стаття буде корисна, якщо ви продаєте або здаєте в оренду житло.

   • Article illustration photo

    Чи потрібен рієлтор ч.1

    Ця стаття буде корисна всім, хто стикається з довгостроковою орендою квартир. Ми хочемо, щоб після прочитання вам стало простіше орієнтуватися на ринку нерухомості. Ми розповімо про те, як власники обманюють орендарів і навпаки, та про неочевидні проблеми, з якими стикаються орендарі і власники квартир.

   • Article illustration photo

    Чи потрібен рієлтор ч.2

    Проблеми, з якими стикаються і орендарі, і власники