FAQ або відповіді на часті питання

   Тут ми зібрали інформацію, що стане вам у пригоді в роботі з ботом. Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, напишіть нам на @AlexRed

   Як зрозуміти, який потрібен строк підписки

   Ми рекомендуємо починати пошук за 1-2 тижні до заїзду.
   В перший же день публікації квартири власнику дзвонять 10-15 клиентов. Десь половина прийде на перегляд. Людям часто доводиться приймати рішення під час першого перегляду, адже після них іще черга. Тому більшості клієнтів складно зрозуміти коли починати шукати квартиру. Часто люди шукають житло за місяць до заїзду. Але ринок оренди в низькому бюджеті швидкий. Наприклад, квартиру з нормальним ремонтом біля метро за 9 000 грн здають за 1-3 дні.
   Пам’ятайте, що власники не хочуть чекати когось. Якщо квартира коштує 8 000 грн на місяць, то день простою коштує власнику 267 грн. Або таку ж суму орендар переплачує за день очікування.

   Ми консультуємо та ведемо вас онлайн весь час підписки

   • Перевіримо право власності за 15 хвилин. Хоча бувають виключення: ще не всі старі будинки є в реєстрах та перевірити їх складніше. Тому зрідка перевірка може затягнутись до 12 годин.
   • Підготуємо договір оренди. Вам потрібно буде тільки роздрукувати та підписати його.
   • Консультуємо з будь-яких питань по оренді. Наприклад, як домовитися про друге ліжко, бойлер чи ремонт. Або які зміни потрібні в договорі, якщо у вас домашні улюбленці. Словом, будь-які :)

   Що не забути запитати на перегляді

   Скільки коштує комуналка влітку та взимку
   На скільки здають квартиру та чи продають її. Часто через продаж ціна оренди нижча, проте високий ризик, що вас попросять з’їхати за 1-2 місяці.
   Хто сусіди, наскільки вони прискіпливі та чи були з ними проблеми
   Чи немає перебоїв з гарячою водою, електрикою
   Зазвичай перегляд займає 10 — 20 хвилин.

   Завдаток до підписання договору

   Припустимо, що квартира вам підійшла, а власник не взяв документи чи показує сусідка. В такому випадку ми рекомендуємо дати завдаток (але спочатку ми перевіримо право власності). Тоді власник зрозуміє ваші наміри та не показуватиме житло далі.
   Нормальний завдаток — 1000 грн. Ми рекомендуємо розрахуватися безготівково. Тоді у вас буде документ про оплату. Але в будь-якому разі особа, що взяла гроші, має написати розписку під свій паспорт. Як правило, власники цінують свою репутацію та не стануть ризикувати нею.

   Якщо не додзвонилися до власника або житло вже здали

   Натисніть на кнопку хрестика під оголошенням. Так ви зорієнтуєте інших, а хтось — вас.
   Також ми рекомендуємо не вимикати сповіщення бота та відразу телефонувати, якщо вам сподобалась квартира. Бо вона може швидко піти з іншим :)

   Можемо приїхати, якщо що

   Якщо вам страшно або дискомнфортно торгуватися чи вести переговори,— викличте одного з нас. Ми поїдемо з вами на перегляд, проведемо переговори та оформимо підписання. Словом, захищатимемо ваші інтереси. Всі бланки беремо з собою. Особистий супровід коштує 500 грн або домовляємось погодинно.
   Також ми шукаємо житло індивідуально. Детальніше читайте тут.

   Не знайшли відповідь на запитання?

   Детально опишіть його та ми спробуємо відповісти якнайшвидше