author picture

   @AlexxRedd

   спів-засновник сервісу Знайду

   August 25, 2019Корисні поради 

   Наші послуги

   Реклама — це одна з найважливіших складових у роботі з нерухомістю. У нас працює ціла команда окремих спеціалістів для створення рекламної кампанії, спрямованої на досягнення найефективніших результатів та максимально вигідних умов угоди. Ми надаємо різні послуги по роботі з нерухомістю, ми можемо вам допомогти як і комплексно, так із певним аспектом реклами під час оренди чи продажу.

   • Етапи та структура рекламної кампанії

    1. Консультація спеціаліста
    Для ефективного початку роботи, ми рекомендуємо зустрітися на об’єкті, з нашим профільним менеджером, який зробить свої рекомендації що до поліпшення для більш вигідних умов здачі, буде вигіднішою, зробимо оцінку об’єкту та запропонуємо найбільш актуальну ціну, враховуючи сезонну ситуацію на ринку. Також ми дамо відповідь на всі можливі питання, що можуть виникнути у власника щодо юридичних нюансів та особливостей.
    2. Професійні фото
    Ми можемо забезпечити виїзд професійного фотографа, котрий спеціалізується на ефективних методах зйомки та подальшої обробки знімків саме для нерухомості. Також ми можемо влаштувати формат зйомки на 360°, що забезпечить об’ємнішу фіксацію квартири та дасть можливість потенційному клієнту отримати більше інформації для перегляду квартири.
    3. Якісне текстове оформлення
    Додатково до роботи фотографа ми пропонуємо послуги нашого копірайтера, що допоможе створити максимально об’єктивний та обширний текст, що ідеально доповнить враження від знімків, корисною і вичерпною інформацією.

   • Наша головна ціль — це економія часу та збереження позитивного настрою нашого клієнта.

    • Ми розміщуємо інформацію по всій мережі профільних сайтів та гарантуємо найкращі позиції для знаходження потенційного орендаря. • Ми організовуємо прийом телефонних дзвінків і попереднє спілкування з клієнтами до зустрічі на квартирі й тим самим відсіюємо небажані пропозиції. • Ми організовуємо графік переглядів та проводимо презентацію квартири під час переглядів потенційним клієнтам.
    Також ми рекомендуємо власникам довіряти нам ключі від квартири під розсиску — це допоможе нам організувати перегляди об’єктів, без участі самого власника. Окрім того це надає можливість швидше та ефективніше проводити презентації для клієнтів, не відволікаючи власника від своїх справ.

   • Ми економимо ваш час — і це наша головна перевага.

    Ви можете не витрачати ваш час, а лише приїхати вже на фактичну зустріч для знайомства з орендарем та підписання договору.

   • Торги— це одна з найважливіших частин оформ-лення договору і ми можемо допомогти вам з цим

    Наш менеджер підкаже, як вірно описати чи позиціювати вашу пропозицію під час перемовин, щоб інша сторона вірно відреагувала на пропозицію.
    Часто клієнти недооцінюють важливість цієї частини роботи і не дослухаються до рекомендацій, і через це потім втрачають заробіток від простою чи невигідних умов, які надалі породжують конфлікти.

   • Юридичне оформлення угоди

    Більшість клієнтів вважають, що договір під час оформлення, це лише формальність і він не дає гарантії відповідальності власника чи орендаря — але ця думка хибна.
    Згідно з чинним законодавством, сторони можуть укладати договір оренди до 3-х років без нотаріального посвідчення. Також на основі погоджених позицій кожна сторона може та має право вимагати від іншої відповідальності, що була узгоджена при підписанні.
    Запропонована нами форма договору, складена відповідно чинного законодавства.
    Підписаний договір оренди є основним документом, для оскарження протиправних дій, в порядку судових спорів та є дійсним для надання в державні органи.
    Детальніше про договір та особливості його складових ми опишемо в статті окремо.

   • Навіть після оформлення договору ми завжди допоможемо вам :)

    Наші послуги не завершуються після успішного підписання договору — ви завжди можете звернутися до нас за консультацією та допомогою. Нашу роботу оплачує сторона, що наймає нас на роботу, не залежно чи робота це на пошук об’єкту чи клієнта.
    Кожен напрям має свою специфіку та особливості, але обсяг роботи, що ми виконуємо для замовника, приблизно однаковий в будь-якому випадку. Тому вартість наших послуг складає 50% від кінцевої орендної плати, котра сплачується після підписання договору, або 5% від суми продажу квартири, після підписання договору купівлі-продажу.
    Позиції щодо надання послуг по рекламній кампанії для продажу квартири повністю дублюють механізм роботи, котрий описано вище для оренди.
    Відмінності по житловій та комерційній нерухомості також незначні — ми завжди готові відповісти на ваші запитання та детально пояснити всі деталі:)

   • Спасибі за увагу

    P. S. Якщо є питання, пишіть на @AlexxRedd. Безкоштовно консультуємо також там.