author picture

   @AlexxRedd

   спів-засновник сервісу Знайду

   May 14, 2019Корисні поради

   Оренда VS Домашні улюбленці

   У нас часто виникає така проблема, як знайти житло для клієнта з вихованцями. Чим краще квартира, тим категоричніше відповіді господарів. Ми вирішили поділитися своїм досвідом вирішення питання.

   Два способи ведення переговорів:

   • 1. Пряме запитання власнику при першій розмові по телефону

    Це малоефективно, по телефону людині простіше відповісти «ні» і лише 2 з 10 можуть дати схвальну відповідь З одного боку, цей варіант допоможе відразу відсіяти різко негативно налаштованих людей. З іншого - ваші шанси знайти квартиру з хорошим ремонтом сильно падають. Легко погоджуються на тварин господарі квартир із середнім або поганим ремонтом, оскільки їм нема чого втрачати.

   • 2. Домовлятися безпосередньо на місці при першій зустрічі

    При першій зустрічі працює психологічний момент - ви познайомилися, посміхнулися один одному, щось розповіли про себе і так далі. Клієнт тепер - знайомий і власнику складніше переслідувати тільки свої інтереси, тому так підвищуються шанси знайти хорошу квартиру. Але навіть у такому випадку лише 50% власників зможуть погодитись.
    Оскільки знайти житло для вас і для вашого улюбленця це пріоритет номер один, то можна збільшити шанси на гарну квартиру, якщо ви зможете запропонувати власнику вигідні умови:
    - Збільшити заставну вартість- Додайте в договір пункт про хімчистку килимів, м'яких меблів і клінінгу за ваш рахунок при виїзді- Додайте пункт про оцінку вартості меблів та ремонту- Запропонуйте зробити фото квартири до заїзду.


   • Ми знаємо, що деякі люди роблять інакше. Орендують квартиру, а про домашнього улюбленця не говорять. Ми не рекомендуємо будувати взаємини на брехні. Завжди можна домовитися. А якщо не знаєте як вести переговори - звертайтеся до професіоналів. Ми любимо тварин і знаємо що потрібно робити, щоб поселити вас і вихованця в хорошу квартиру.


    Ми рекомендуємо завжди знайомитися з клієнтами і їх улюбленцями. На місці ви зможете швидко зробити висновок про адекватність людини і тварини. Будьте добрішими :)