author picture

   @AlexxRedd

   спів-засновник сервісу Знайду

   August 25, 2019Корисні поради 

   Як ми працюємо

   Кожен день ми шукаємо, перевіряємо і розміщуємо понад 15 оголошень про оренду. У день розміщення всі вони доступні, а ми — готові їх показати вам у зручний час.

   • Якщо вам сподобалася квартира, зателефонуйте або напишіть нам. Щоб домовитися з власником про перегляд, нам необхідні відповіді на такі питання як:

    • Хто буде жити в квартирі?• Чи є у вас домашні тварини?• Термін оренди? Наприклад, якщо ви орендуєте квартиру до 6 місяців, знайти житло буде складніше. Також у нас немає квартир під оренду подобово.• Коли зручно дивитися?• Коли вам потрібно заїхати?
    Менеджер домовиться про перегляд. І підбере ще 3-4 варіанти. Ми рекомендуємо дивитися відразу кілька квартир, щоб у вас була можливість порівняти.

   • Особливості перегляду

    Не обирайте квартири лише по фото. Вони не дають зрозуміти актуальну ситувцію і атмосферу будинку. І, звичайно, фото не підкаже, чи сподобається вам господар квартири :)
    На перегляді не соромтеся ставити запитання і повністю оглядати всю квартиру. Чим більше відповідей ви отримаєте, тим менше шансів зіткнутися з проблемою потім.
    Також ми рекомендуємо брати з собою невелику заставу десь 1-2 тисячі гривень. На випадок, якщо вам сподобається квартира, а після вас ще є черга.
    Наприклад, у нас нещодавно була ситуація: після перегляду клієнтка пішла за грошима, а наступний клієнт подивився і відразу розрахувався. Так ми втратили квартиру на Печерську за 10 тисяч, тому довелось знімати житло за 11 тисяч на Солом'янці.
    Тема торгу обширна — там багато нюансів. Її ми розкриємо в окремій статті. Тож уявімо, що вам все сподобалося, завдаток залишили і завтра вранці ви підписуєте договір.

   • Що обов'язково повинно бути в договорі?

    1. Паспортні дані орендаря і орендодавця.2. Документ, який підтверджує що орендодавець — власник. Ми перевіримо право власності у нотаріуса через реєстр нерухомого майна.3. Адреса квартири.4. Ціна оренди, розрахункові дати і спосіб оплати.5. Оплата першого місяця і застави. Сума застави — це ціна оренди за місяць. Якщо у вас є тварини, власник може захотіти її збільшити.6. Термін договору.7. Умови дострокового розірвання договору. Як правило, тут вказують, що ініціатор розриву повинен попередити про це за місяць.8. Відшкодування завданих збитків. Наприклад, якщо за 5 років оренди пожовкли шпалери — це нормально. Але якщо за півроку половина шпалер стали брудними, а іншу подряпав кіт — це і є збиток.
    Окремо до договору додаються акт прийому-передачі квартири і таблиця розрахунків.

   • Як часто власник може приходити?

    Нам часто задають це питання. Як правило, власники приходять в гості раз на місяць. Звіряють показання лічильників, про себе оцінюють стан квартири, п'ють чай і йдуть. Але якщо вас немає, а в квартирі потоп або пожежа — звичайно, власник має право зайти без дозволу.

    Ми рекомендуємо робити партнерські відносини з власниками, оскільки так простіше захищати свої інтереси. Наприклад, у вас в квартирі холодно. Вам потрібно, щоб господар швидко вирішив цю проблему, а не скаржився за чаєм на дорогі склопакети.

   • Оренда для іноземців

    Для того щоб отримати дозвіл на проживання, іноземець повинен мати прописку. Власники зазвичай погоджуються, якщо виконати декілька умов:
    1. Термін оренди від року.2. Можуть попросити збільшити ціну оренди.3. Іноземець виписує довіреність на власника. Вона дає право представляти інтереси іноземця в держорганах. Це потрібно для того, щоб в екстреній ситуації власник міг самостійно виписати людину з квартири. Без довіреності господар несе ризики витратити гроші і час на суди.

   • Комісія агентства

    Коли всі договори підписані, клієнт оплачує нам комісію за роботу — 50% від ціни оренди в місяць.
    Якщо наші послуги оплачує орендодавець, ми працюємо без комісії для клієнта. І вказуємо це в оголошенні.

   • Спасибі за увагу

    P. S. Якщо є питання, пишіть на @AlexxRedd. Безкоштовно консультуємо також там.