author picture

   @AlexxRedd

   спів-засновник сервісу Знайду

   November 27, 2018Корисні поради

   Про нас

   Допоможемо орендувати, купити чи продати квартиру в Києві та передмісті. Ми супроводимо вас на кожному етапі: від підбору житла та переглядів до переговорів і підписання договору. Допоможемо вирішити проблему й після того, як ви заселитесь. Швидко знайдемо вам житло, навіть якщо у вас є двоє котиків та рибки.
   Ми любимо свою роботу та виконуємо її добре. І хочемо, щоб у кожного був свій дім.
   • Анастасія

    профі в оренді, маркетингу, аналізі ринку нерухомості
    досвід роботи: 3 роки

    контакти:@
    asyame

    Я почала працювати в цій сфері, коли знайомі, зараз уже мої колеги, двічі допомогли мені знайти квартиру. Я тоді переїхала з Одеси та не очікувала проблем, з якими стикнулася в пошуках житла. Я знаю, що моїм клієнтам важливо витримати бюджет, знайти квартиру в гарному районі та не потрапити до шахраїв. Буду рада працювати з вами!

   • Ольга

    профі в оренді та продажу комерційної нерухомості
    досвід роботи: 4 роки.

    контакти:
    @Olga_Kostrytsia

    В 2013 році почала працювати з комерційною нерухомістю. Я підберу для вас офіс, торгову площу, склад, приміщення під виробництво чи ділянку в оренду. Чим би ви не займалися та що б не шукали — я знайду приміщення, перевірю документи, проведу переговори та супроводжуватиму вас весь час оренди.   • Іван

    профі в купівлі/продажу, переговорах, аналізі ринку
    досвід роботи: 4 роки

    контакти:
    @IvanTsisar

    Я завжди намагаюся зрозуміти вас. Моя робота — економити ваш час, нерви та мінімізувати ваші ризики. Момент угоди однаково стресовий і для покупця, і для продавця. Моя задача — знайти та вирішити проблеми до цього моменту. Та досягнут вигідних для вас умов.   • Олександр

    юрист, корисний хлопець досвід роботи: 4 роки
    досвід роботи: 4 роки

    контакти: @AlexxRedd
    Я працював у великому агентстві та багато з чим погодився. Наприклад, з рекламою квартир, яких не існує. Чи з безвідповідальним ставленням до клієнтів з низьким бюджетом. Тому ми з колегами відкрили власний сервіс. Для мене важливо ефективно працювати, будувати з клієнтами довірчі відносини та бути вам корисним.